piątek, 24 grudnia 2010

Powitanie

Pierwsza notka powinna stanowić swoisty wstęp do dalszej twórczości blogowej :)
Bardzo krótko prowadziłam blog na innym portalu, nie zagrzałam tam  jednak długo miejsca z powodów czysto technicznych. Postanowiłam przeprowadzić się tutaj myślę, że nie pożałuję swojej decyzji.
Jestem zwykłą (mam nadzieję) Kobietą po 30stce. Matka dla 14sto latka, żona dla męża tego samego od 14 lat, właścicielka rozszalałego czarnego labradora, znajoma dla ogromu, koleżanka dla wielu, przyjaciółka dla wybranych.
Od lat zaczytuję się w książkach i we wszelkim słowie pisanym. Czasami bardzo się boję, że może nadejść dzień w którym zapomnę co i gdzie czytałam lub, że mój wzrok nie pozwoli mi już na namiętne zaczytywanie się w różnych dziwnych historyjkach.
Nie mam ulubionego gatunku literackiego natomiast nie mogę się przekonać do fantastyki, sama nie wiem dlaczego? Obiecuję sobie, że na pewno coś przeczytam, żeby tylko zasmakować no ale niestety .... przyznaję się, nie dotrzymuję słowa.
Wymyśliłam sobie, że ten blog będzie takim nowoczesnym dzienniczkiem lektur. Kiedyś taki dzienniczek prowadziłam z konieczności dziś będzie to dla mnie czysta przyjemność. Chciałabym także tutaj w tym miejscu poukładać swoje myśli, które czasami biegają gdzieś po głowie nie dając spokoju. Co wyniknie z moich planów okaże się w praktyce.

Korzystając z okazji ... bo przecież dziś Wigilia, chciałabym wszystkim Odwiedzającym i Zwiedzającym Świat Blogowy życzyć wspaniałych Świąt w rodzinnej atmosferze przepełnionej miłością, radością i samymi  miłymi wspominaniami. Oby nastrój świąteczny jak najdłużej pozostał w Waszych sercach.

11 komentarzy:

 1. Wesołych świąt, będę cię podczytywać :)))) Czekam na recenzje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ==>> Izusr Dziękuję :)

  ==>> Lotta Dziękuję i zapraszam do podczytywania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Tajemnico, a jednak dałas się skusić :-) Tu Ci bedzie łatwiej.
  Kiedy tak czytam twój pierwszy wpis tutaj widzę, że wiele nas łaczy. Książki przede wszystkim, ale i inne przemyślenia też. I to jest piękne w sieci, ze można znaleźć podobnych sobie ludzi, nie ruszając się z domu, tam, gdzie pewnie byśmy nigdy normalnie nie trafili. Pozdtawiam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. ==>> Kasieńko Kochana cieszę się, że wpadłaś :)Rozglądam się i poznaję nowy teren :) Podoba mi się jak na razie. Bardzo się cieszę, że wirtualny świat pozwolił się nam spotkać i poznać. Nic nie dzieje się przypadkiem .... Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych, rodzinnych i pachnących choinką Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. ==>> Caitri Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyka odstrasza wielu ludzi, ale chyba nie ma się co jej bać. ;) A zresztą, teraz granice gatunków są tak płynne, że właściwie można czytać fantastykę, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

  Wesołych Świąt i powodzenia w blogowaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ==>> Lili czasami faktycznie cienka granica między gatunkami literackimi zaciera się, ale mnie chodziło o czysta fantastykę.

  Dziękuję za życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tajemnico mnie też łączą z Tobą przynajmniej 3 rzeczy:
  1. Miłość do książek
  2. Dystans do fantastyki - jeszcze żadnej pozycji z tego gatunku nie przeczytała, a bynajmniej nie świadomie ;)
  3. No i obie jesteśmy początkujące na blogspot i bloga założyłyśmy w święta.

  Będę Cię czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ==> Maya w takim razie wyszło, że jesteśmy prawie jak wirtualne siostry ;)

  OdpowiedzUsuń