środa, 2 marca 2011

Włóczykijka


Z pewnością spora część z Was zna naszą inicjatywę, naszą tzn. moją i Leny. Pewnego dnia postanowiłyśmy założyć bloga, który będzie promował polską literaturę. Nazwa jakoś się nasunęła i pomysł wdrożyłyśmy w życie. Po kilku rozmowach wpadłyśmy na kolejny pomysł i właśnie tym pomysłem chciałyśmy się z Wami podzielić. Mamy zamiar puścić w szeroki świat książki polskich autorów tych znanych i tych o których nikt nie słyszał. Cała akcja okazała się doskonałym pomysłem, bo na chwile obecną parę wydawnictw już potwierdziło swoją chęć udziału a z resztą jesteśmy w trakcie rozmów. 
Każdy kto dostanie w swoje łapki książkę proszony jest o pozostawienie na niej śladu w formie autografu, podpisu. Możecie wykazać się tutaj swoją inwencją twórcza pamiętając jednak, że dla każdego musi zostać kawałek miejsca. Autorzy niektórych książek zgłosili także chęć uczestnictwa w akcji, także dla nich musimy zostawiać miejsce honorowe:) Być może z niektórymi z nich uda się nam przeprowadzić krótką rozmowę? 
Mamy nadzieję, że już w najbliższych dniach uda nam się ruszyć z całym przedsięwzięciem. Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście informację o całej akcji umieścili także na swoich blogach. Im będzie nas więcej tym lepiej :)


16 komentarzy:

 1. Ja już banerek wkleiłam na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i znów, ajaja jupi jupi jej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też oczywiście wkleiłam i widzę że już nazwa jest więc od razu zmienię u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Banerek już dodany na blogu:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciesze się dziewczyny, że pomysł spotkał się z tak miłym przyjęciem. Mam nadzieję, że wszystkie dołączacie do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna akcja, łapię i ja banerek ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też dodaje banerek i cieszę się z pomysłu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie sie przyłączę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. pomysł fajny byle nie skończył jak akcja z wędrującym Jakubem...

  OdpowiedzUsuń
 10. Pani Iza, prowadząca blog FILETY Z IZYDORA, nie przeczytała "Rzeki Szaleństwa" Wiśniewskiego,(recenzję jednak napisała). Moje wątpliwości co do tego faktu, zawarte w komentarzach, wycięła, pośrednio przyznając się do winy. Zadam pytanie - Czy akcja Włóczykij ma sens? Przy okazji -gratuluję Pani Izie jakości blogu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Proszę o kontakt ze mną za pośrednictwem meila tajemnicaa33@gmail.com (dwie literki aa w tajemnicy)

  OdpowiedzUsuń