wtorek, 22 marca 2011

Rozwiązanie "werandowego" konkursu


Zgodnie z obietnicą dziś ma nastąpić ogłoszenie zwycięzców w konkursie, który zorganizowałam wraz moim ulubionym Wydawnictwem Otwarte :) Ja wcale nie słodzę. Pani Agnieszka, z którą współpracuję bezpośrednio jest rewelacyjną Kobietą. Dba nie tylko o wizerunek Wydawnictwa, ale także o to, żeby wszyscy uczestnicy konkursu byli zadowoleni, czyta wszystkie odpowiedzi, pomaga wyłonić zwycięzcę, mocno angażuje się w każdy zorganizowany konkurs. Agnieszko jesteś WIELKA :)

Koniec tej prywaty, do rzeczy …. odpowiedzi na pytanie konkursowe, zaskoczyły mnie i Agnieszkę z Wydawnictwa Otwarte bardzo, wybór tych najlepszych był ogromnie trudnym zadaniem. 
No, ale … jak wiadomo zwycięzcy to najlepsi z najlepszych i nie ma to tamto, sentymenty na bok ….

I nagroda książka Juliette Fay „Weranda pełna słońca” i Kristin Harmel „Moje rzymskie wakacje” otrzymuje Cyrysia

II nagroda książka Juliette Fay „Weranda pełna słońca” otrzymuje Monika Sjoholm.


Cyrysię i Monikę bardzo proszę o przesłanie mi swoich danych na adres tajemnicaa33@gmail.com ( w adresie są dwie literki a na końcu)


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie zarówno w imieniu własnym jak i w imieniu Wydawnictwa Otwarte. Obiecujemy, że następny konkurs już wkrótce :)


9 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję. Jestem mega szczęśliwa. Gratuluję Monice i życzę powodzenia pozostałym w kolejnych konkursach. Dziękuję.....

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko! O rety! Ale się cieszę i dobrze że dałaś mi cynk, bo wpis przegapiłam i zapomniałam że brałam udział w konkursie hurraa!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwyciężczyniom i życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń