wtorek, 10 maja 2011

Ogłoszenie wyników w aniołkowym" konkursie

W „aniołkowym” konkursie Wasze odpowiedzi po prostu mnie osobiście zaskoczyły, w pozytywnym aspekcie oczywiście. Część z Was odkryła swoje tajemnice i najgłębsze pragnienia. Niektórzy potraktowali temat z przymrużeniem oka, a inni całkiem poważnie i dlatego każda Wasza wypowiedź okazała się niesamowicie ciekawa, a nawet wzruszająca.

W imieniu własnym i w imieniu Wydawnictwa Otwarte wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za udział w konkursie.

Wybór zwycięzców był tym razem niebywale trudny. Rzecz jasna chciałabym nagrodzić Was wszystkich, ale tak się nie da.

Wraz z przedstawicielką Wydawnictwa Otwarte wyłoniliśmy 2 zwycięzców. 


1 nagrodę –zestaw dwóch książek „Zawsze przy mnie stój” Carolyn Jess-Cooke oraz „Weranda pełna słońca” Juliette Fay zdobywa dlaczego@poczta.onet.pl

Ja chciałabym poprosić mojego Anioła Stróża - jeśli gdzieś tam istnieje - o wiarę. Wiarę w niego i w Boga. Wierzę w ludzi, dobro, szczęście i wszystko inne, ale nie w Boga, a co za tym idzie Anioła Stróża. Gubię się. A więc:

Aniele Boży, stróżu (nie)mój
Zostaw po sobie jakiś znak swój
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Daj mi odczuć Twojej mocy
Strzeż duszy, (nie)ciała swego
Bym nie zniszczyła Cię całego2 nagrodę: -  książkę „Zawsze przy mnie stój” Carolyn Jess-Cooke zdobywa Marta 3POSZUKIWANY!
ZAGINĄŁ: prywatny Anioł Stróż
Wygląd: nieziemski
Włosy: anielskie
Oczy: w kolorze nieba :)

Opuścił mnie w połowie lutego i od tamtej pory nie daje znaku życia. Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca jego pobytu proszę o kontakt. 
W przypadku spotkania, proszę o przekazanie wiadomości: 

"A.S. błagam Cię, wróć jak najprędzej. Przepraszam, już nigdy nie powiem, że się nie starasz, że nie pomagasz, że nie ma Cię, gdy Cię potrzebuję. Już nigdy nie zarzucę Ci, że masz mnie gdzieś. Teraz już wiem, jak wygląda życie bez Ciebie - pasmo wpadek i problemów. Odkąd Cię nie ma, prawie wpadłam pod samochód, stłukłam talerz i 2 szklanki, potknęłam się na szkolnym korytarzu i stłukłam sobie kolano, dostałam niesprawiedliwa 1-nkę, a na dodatek, nie wygrałam ważnego konkursu :( Bez Ciebie czuję się słabsza i ścigam własny ogon (metaforycznie). Brakuje, tak strasznie mi brakuje Twoich opiekuńczych skrzydeł, Twojej pomocy w ciężkich chwilach podejmowania decyzji, Twojej obecności podczas samotnych spacerów i rozmów z Tobą, Twojej pomocnej ręki, bez której moja niezdarność bije wszelkie rekordy. A najbardziej tęsknie za Twoimi delikatnymi wskazówkami, które z cichym wskakiwały do mojej głowy niczym przywiane wiosennym wietrzykiem i podszeptywały mi co powinnam zrobić, która drogą pójść. Wróć, wróć, wróć! Już nigdy nie będę Cię zarzucała pretensjami, wróć i bądź po protu moim przyjacielem. A ja obiecuję, że tym razem to docenię!
PS. No i może w końcu -mam nadzieję- pomożesz mi w kwestii Pawła ;)" 

Osobę, która przyczynie się odnalezienia A.S'a czeka nagroda w postaci dobrego słowa.
Kontakt: 0-500-anioł-anioł
marta. :3


Zwycięzców bardzo proszę o przesłanie mi swoich danych na adres tajemnicaa33@gmail.com ( w adresie są dwie literki a na końcu)


14 komentarzy:

 1. Gratuluję, autorzy bardzo pomysłowi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry wybór :-) Gratulacje dla zwyciężczyń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom, obie odpowiedzi świetne na swój sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anielska poezja, coś pięknego. Tylko publikować, dziewczyny! Nie kryć się po kątach!
  Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję zwycięzcom i zyczę udanej lektury, a Tajemnica33 na pewno sie namęczyłaś, bo mnóstwo wypowiedzi i wiele pięknych

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję ;) strasznie się cieszę! może mnie to w końcu zmotywuje do pracy nad sobą. e-maila już wysłałam, mam nadzieję, że doszedł? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję zwyciężczyniom ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Na prawdę ciekawe prace :).

  OdpowiedzUsuń